خواهر ناتنی دو برادر و نامادری اش را کشت +عکس

0
1002

هاوار: به گزارش هاوار به نقل از منابع داخلی ایران، ساعت 16:35 روز 22 دی ماه سال جاری ماموران انتظامی در پی اطلاع از وقوع یک فقره حریق در محله تکلیم شهرستان رودبار، جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند.
معاون اجتماعی پلیس گیلان با بیان اینکه در بررسی های صورت گرفته از محل وقوع آتش سوزی ، جسد یک زن و دو کودک که در آتش سوخته بودند، کشف شد، افزود: پس از انتقال اجساد به پزشکی قانونی مشخص شد اجسادکشف شده قبل از سوختن در آتش با ضربات چاقو و ضربه به سر به قتل رسیده اند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه با مشخص شدن قتل و حریق عمدی، بررسی موضوع در دستور کارآگاهان آگاهی استان قرار گرفت، بیان داشت: با تحقیقات همه جانبه سرانجام کارآگاهان 4 مظنون به قتل را در همان روز وقوع آتش سوزی دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.
وی تصریح کرد: در همان روز با محرز شدن بی گناهی 3 نفر از مظنونان دستگیر شده آزاد و نفر چهارم که دختر 24 ساله خانواده که از مادری دیگر بود، مورد تحقیقات تخصصی کارآگاهان قرار گرفته و در بازجویی کارآگاهان به قتل نامادری42 ساله و دو برادر هفت و چهار ساله خود اعتراف کرد.
سرهنگ خیرخواه با بیان اینکه متهم پس از ارتکاب جرم خانه پدرش را به آتش کشیده بود،خاصرنشان کرد: متهم در اعترافات خود اعلام داشته پس از تهیه دو بطری کوچک نفت سفید به منزل پدر خود رفته و پس از ورود به منزل با درگیری لفظی با نامادریش در آشپزخانه، وی را به زمین انداخته و با چند ضربه چاقو در ابتدا وی را کشته و سپس دو برادر خردسالش به قتل رسانده است.
این مقام انتظامی با اعلام اینکه قاتل خانه را به آتش کشیده و پس از خروج به منجیل گریخته بود، افزود: قاتل روز گذشته …

 

Comments

comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here