انتقاد شدید محمد باسط درازهی نماینده مردم سراوان از مسئولان کشوری

0
1272

هیچ اقدامی از سوی مسئولان برای کمک به بحران استان سیستان و بلوچستان نشده است و ما بسیار گله مند و معترض هستیم.

به گزارش کمپین فعالین بلوچ به نقل از فارس وابستە بە سپاه پاسداران رژیم ایران، محمدباسط درازهی نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از عملکرد مسئولان برای کمک‌رسانی به مردم سیستان و بلوچستان به دنبال گرمای اخیر، گفت : هیچ اقدام خاصی در طول یک هفته گذشته به مردم استان سیستان و بلوچستان از سوی دستگاه‌های ذیربط صورت نگرفته و ما به شدت از این عدم کمک‌رسانی گله‌مندیم.

وی افزود : همچنان قطع مکرر برق در استان وجود دارد و تعداد قابل توجهی از مردم هنوی برق ندارند و مشکل مضاعف این است که به دنبال قطع برق، آب هم درمنطقه قطع می‌شود.

نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : مسئله بعدی قبض‌های سنگین برقی است که برای مردم صادر می‌شود که مردم هزینه پرداخت آن را ندارند و در نتیجه شرکت برق، برق آنها را قطع می‌کند.

درازهی خاطرنشان کرد : بنده شخصاً بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ قبض برق را که مبلغ آن بالای ۵۰۰ هزار تومان بود به وزیر نیرو تحویل دادم که این خود نمونه بارزی از قبض‌های سنگین صادرشده برای مردم در این راستاست.

وی در پایان گفت :‌ همچنان ما شاهد کاهش ولتاژ برق و قطع مکرر برق در استان هستیم که این باعث سوختن لوازم خانگی مردم شده که اعتراض بسیاری از مردم را نیز در پی داشته است.

Comments

comments

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here